#1 16-11-2013 14:41:03

 Vaco

Pułkownik

Skąd: Kalety
Zarejestrowany: 26-02-2012
Posty: 231
Punktów :   
Team: 1st RECON TEAM LUBLINIEC

Różnica między dwoma mundurami - zimowy kontra letni.

Witam!

Czy jest ktoś w stanie porównać na "własnej skórze" te mundury?

http://armyworld.pl/product-pol-3462-Mu … -Nowy.html

i

http://armyworld.pl/product-pol-3518-Mu … -Nowy.html


Znaczy się ja jestem gruby świniak, więc na ogół jest mi ciepło. W zimę czasami pod kurtką mam krótki rękaw i nie czuję mrozu. Tak więc zastanawiam się, czy branie munduru "zimowego" na zimę jest sensownym rozwiązaniem czy też nie? Zdjęcia są na obu aukcjach munduru letniego. Z tego co widzę, to jest cienki, a co za tym idzie dla mnie odpowiedni na lato, bo kupując zimowy, będę musiał nabyć pewnie letni w późniejszym okresie, a ja się Piróg nie nazywam i w ciuszki się nie lubię przebierać na każdą okazję .
Jak coś nie jasne, to: mundur zimowy - tylko na zimę, bo w lecie się ugotuję w nim, a mundur letni - na zimę i na lato się nada, gdyż będąc grubym dogrzeję się w zimę słoniną?


Proszę o potwierdzenie.


Pozdrawiam.

Ostatnio edytowany przez Vaco (16-11-2013 14:42:43)

Offline

 

#2 16-11-2013 17:12:26

 Chudy

Mod

2388044
Call me!
Skąd: Lubliniec 50°67'N, 18°69'E
Zarejestrowany: 30-05-2011
Posty: 768
Punktów :   
Team: 1st RECON TEAM LUBLINIEC
Broń główna: RK 02
Dodatkowe wyposażenie: Łyżka i widelec :)
Tel.: 726-224-139

Re: Różnica między dwoma mundurami - zimowy kontra letni.

no w sumie zawsze coś pod to idzie założyć dodatkowo, najwyżej kurtkę na zimę dokupić i przed siebie


--------------------------------------------------------------------------------
http://img716.imageshack.us/img716/9844/chudybanner.png

Offline

 

#3 17-11-2013 12:22:36

InSecT

Weteran

Zarejestrowany: 23-06-2011
Posty: 298
Punktów :   

Re: Różnica między dwoma mundurami - zimowy kontra letni.

a ja Ci powiem tak, używałem obu w troszkę innym kroju. Tez "zimowy" jest taki że w zimę Ci zimno, w lato za gorąco ale jest gruby i jak się wpierdzielisz w jeżyny bądź inne dziadostwo gdzie masz pierdylaird różnych ostrych kolcy itp to nie jest tak źle Letni jest przewiewny, troszkę cieńszy i szybko schnie. W lato też Ci będzie ciepło ale nie aż tak bardzo a w zimę zimno więc trzeba coś włożyć pod niego bądź na niego Osobiście polecił bym Ci letni i pomyśl nad kompletem gore-tex na zimę do tego maskałat na śnieg i będzie dobrze

Offline

 

#4 18-11-2013 09:46:06

 Vaco

Pułkownik

Skąd: Kalety
Zarejestrowany: 26-02-2012
Posty: 231
Punktów :   
Team: 1st RECON TEAM LUBLINIEC

Re: Różnica między dwoma mundurami - zimowy kontra letni.

Dobrze wiedzieć. Zimowy dla mnie też odpada pod tym względem, że w lato będzie nieciekawy. A jeżyny i inne jakoś mnie nie przerażają, więc letni będzie najlepszym wyborem. Pod spód zawsze mogę założyć jakąś bieliznę termoaktywną, czy co tam innego dającego ciepło i będzie idealnie. Tak właśnie zrobię, dzięki za rady!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Мини-отель ДАРЬЯ в Пицунде kominiarz Warszawa Ciechocinek pakiety pobytowe