#1 14-03-2014 18:10:46

 Oskar700012

Pułkownik

41707816
Skąd: Lubliniec
Zarejestrowany: 25-02-2012
Posty: 240
Punktów :   -1 
Team: (Brak)
Broń główna: AK74S
Broń boczna: Nieprane skarpetki
Dodatkowe wyposażenie: Dobre chęci
Tel.: +48668073001

Gry i gierki

Z powodu iż znam kilka fajnych tytułów gier i koledzy pewnie też więc pomyślałem, że możemy się powymieniać tytułami.

Na sam początek ja przedstawię kilka swoich propozycji:


Rainbow Six Vegas:
Wcielamy się w dowódcę elitarnego oddziału antyterrorystycznego z Vegas.
Gra posiada fabułę i jest mocno nastawiona na walki CQB, co do fabuły to
nie będę wam zdradzał bo lepiej samemu przejść, a tak na prawdę to tak
dawno w to grałem, że nie pamiętam.

https://www.youtube.com/watch?v=3z2ohBhJp8I
(Filmik jest z wersji na konsolę ale jest i na PC)

Wymagania:
Procesor: Pentium 4 3.5 GHz (ale mi działało też na 2.5GHz)
Ram: 2 GB
Karta Graficzna: 256 MB (GeForce 6600GT lub lepsza)
Dysk/miejsce: 7 GB HDD
System: Windows XP/Vista

Rainbow Six Vegas 2:
Jest to kontynuacja pierwszej części ale bardzo podobna.
Mianowicie, grafika jest lepsza i więcej opcji edycji postaci jak i wyposażenia, da
się nawet zrobić twarz na podstawie własnej, ale też dostosować opancerzenie,umundurowanie
jak i kamuflaż.

https://www.youtube.com/watch?v=cyrWvcq3Hls

Wymagania:
Procesor: Core 2 Duo 2.4 GHz
Ram: 2 GB
Kwarta Graficzna: 256 MB (GeForce 8800 lub lepsza)
Dysk/miejsce: 7 GB HDD
System: Windows XP SP2/Vista

Arma I:
Co do Tego tytułu nie mogę podzielić się własnymi doświadczeniami ale sporo o nim czytałem.
Z tego powodu zasięgnę informacji z Wikipedii
ArmA: Armed Assault to symulator współczesnego pola walki stworzony przez Bohemia Interactive Studio.
Akcja gry dzieje się na fikcyjnej wyspie Sahrani, która jest podzielona na dwie części: północną - komunistyczną oraz
południową - monarchistyczną. Pomiędzy nimi wybucha konflikt zbrojny, w którym bierze udział mała grupa amerykańskich sił,
stacjonująca na wyspie w celu szkolenia Królewskiego Korpusu Armii Sahrani. Gracz ma możliwość wcielenia się w różne
role: od zwykłego żołnierza, po pilota helikoptera i myśliwca.

https://www.youtube.com/watch?v=05OojsXJ7Rc

Wymagania:
Procesor: CPU 3GHz
Ram: CPU 3GHz
Karta Graficzna: 256 MB
Dysk/miejsce: 3 GB HDD
System: Windows 2000/XP/vista

Arma II:
Już długo w to grałem i mogę stwierdzić że jest to całkiem przyjemny symulator pola bitwy i warto w niego przynajmniej raz zagrać.
Jest oficjalną kontynuacją jednej z najbardziej popularnych taktycznych strzelanin przedstawionych z perspektywy pierwszej osoby.
Wydarzenia obserwujemy z oczu jednego z żołnierzy biorących udział w zakrojonych na szeroką skalę działaniach wojennych.
Sama zabawa ma bardzo realistyczny przebieg i wyróżnia się dość złożonym sterowaniem. Dla tego nigdy nie dowodziłem kilkoma
oddziałami na raz w trybie wojny tylko robiłem jeden kilkuset osobowy i jedną wielką linią szliśmy przez front. (Zazwyczaj większość ginęła)

https://www.youtube.com/watch?v=VTZ72IeE_Zg

Wymagania: (minimalne)
Procesor: Dual Core (Intel Pentium 4 3 GHz, Intel Core 2 GHz, AMD Athlon 3200+ lub szybszy)
Ram: 1 GB
Karta Graficzna: 256 MB, Nvidia Geforce 7800/ATI Radeon 1800 lub szybsza, kompatybilna z Shader Model 3
Dysk/miejsce: 10 GB HDD
System: Windows XP/vista

Arma III:
Osadzona została w niedalekiej przyszłości. Po latach intensywnych działań wojennych na Bliskim Wschodzie, Europa staje się ostatnim bastionem dla osłabionych sił wojskowych NATO. Dowództwo Paktu upatruje szansy na zmianę sytuacji w desperackiej misji daleko na tyłach wroga. Niewielka wyspa na Morzu Śródziemnym skrywa militarny sekret, który może mieć kluczowe znaczenie dla losów toczącego się konfliktu. Na miejsce wysłani zostają żołnierze jednostki specjalnej oraz badacze. Rozpoczyna się operacja o kryptonimie „Magnitude”.

https://www.youtube.com/watch?v=bKrWEe7Z2NE


Wymagania:
Procesor: Core 2 Duo 2.4 GHz / Athlon Dual Core 2.5 GHz
Ram: 2 GB
Karta Graficzna: 512 MB (GeForce 8800GT / Radeon HD 3830 / Intel HD Graphics 3000 z obsługą Shader Model 4 lub lepsza)
Dysk/miejsce: 15 GB
System: Windows Vista Service Pack 2 lub nowszy

Operation Flashpoint Red River:
Akcja Red River przenosi nas w nieodległą przyszłość, skupiając się na wojnie domowej, która wybucha w położonym w środkowej Azji Tadżykistanie. Do załagodzenia konfliktu na ochotnika zgłaszają się (oczywiście) Stany Zjednoczone, zaś nam w udziale przypada wcielenie się w członka grupy marines, wykonującego kolejne zadania pod dowództwem sierżanta sztabowego Knoxa. Do fabuły gry, generalnie rzecz biorąc, nie można mieć dużych zastrzeżeń. Wyraźnie odczuwalne jest, że nasz oddział to jedynie niewielki trybik machiny wojennej, dokładający swoją cegiełkę do finalnego sukcesu, ale nieprzesądzający w pojedynkę o powodzeniu przeprowadzanych akcji.

https://www.youtube.com/watch?v=XdmpywrsvpQ

Wymagania:
Procesor: Pentium Core 2 Duo 2.4 GHz / AMD Athlon 64 X2
Ram: 1GB (lub 2GB dla Windows Vista/7)
Karta Graficzna: 256 MB pamięci, Radeon X1800 / GeForce 7800
Dysk/miejsce: 6 GB
System: Windows 7 / Vista / XP

Operation Flashpoint Dragon Rising:
W zależności od charakteru misji wcielamy się w dowódców kilku oddziałów biorących udział w operacji przeprowadzanej na niewielkiej wyspie Skira (Azja Wschodnia). Teren ten znajduje się w centrum geopolitycznej rozgrywki pomiędzy kilkoma mocarstwami ze względu na znajdujące się na nim złoża ropy naftowej. Kontrolowany przez Rosję staje się on jednak miejscem zbrojnego konfliktu za sprawą chińskiej inwazji. Naszym zadaniem są więc działania, mające na celu odbicie wyspy z rąk chińskiej armii.

https://www.youtube.com/watch?v=rkOSUo2Z4DU

Wymagania:
Procesor: Dual Core CPU 2 x 2.4 GHz,
Ram: 1 GB
Karta Graficzna: z obsługą Shadera 3.0 (GeForce 7900 GT 256 MB VRAM lub lepsza),
Dysk/miejsce: 8 GB
System: Windows XP SP2 lub nowszy,

Ostatnio edytowany przez Oskar700012 (14-03-2014 18:14:24)


___________________________________________
Ryzyko jest jak narkotyk, wystarczy, że raz spróbujesz, nie umiesz bez niego żyć.

Offline

 

#2 14-03-2014 19:06:23

InSecT

Weteran

Zarejestrowany: 23-06-2011
Posty: 298
Punktów :   

Re: Gry i gierki

Oskar, jak tak bardzo lubisz gry jak i inni to polecam: Ghost Recon Future Solider albo Ghost Recon online obie gry bardzo ciekawe

Offline

 

#3 15-03-2014 10:20:22

 Oskar700012

Pułkownik

41707816
Skąd: Lubliniec
Zarejestrowany: 25-02-2012
Posty: 240
Punktów :   -1 
Team: (Brak)
Broń główna: AK74S
Broń boczna: Nieprane skarpetki
Dodatkowe wyposażenie: Dobre chęci
Tel.: +48668073001

Re: Gry i gierki

W Ghost Recon Future Solider jeszcze nie grałem ale w Ghost Recon Online tak, mam 30 poziom szturmowca chyba 14 poziom specjalisty i pewnie 16 poziom zwiadowcy co do tych 2 nie jestem pewien bo dawno nie grałem, było kilka aktualizacji i jak mi się pobierało dosyć długo, a nie mam szybkiego neta to wyskoczył mi błąd a 3/4 już miałem pobrane więc się wkurzyłem i nie gram, bo miałem sporo problemów z tą grą. Ale gra fajna, tylko ciężko z gotówką w niej.
Choć ostatnio spodobały mi się symulatory pola bitwy, poprosiłem ostatnio kolegę o 2 części operation flashpoint, a wcześniej grałem w Arma 2, ale tylko w wersję free, od kolegi wziąłem pełną ale płyta tak zjechana, że zainstalować normalnie nie szło. A puki co gram sobie w Crysis 2, nie jest to symulator ale bardzo fajna gierka, jedna z moich ulubionych.

Ostatnio edytowany przez Oskar700012 (15-03-2014 10:27:22)


___________________________________________
Ryzyko jest jak narkotyk, wystarczy, że raz spróbujesz, nie umiesz bez niego żyć.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ehotelsreviews.com hotels-world.pl hotel ciechocinek