#1 17-11-2012 21:24:41

 Oskar700012

Pułkownik

41707816
Skąd: Lubliniec
Zarejestrowany: 25-02-2012
Posty: 240
Punktów :   -1 
Team: (Brak)
Broń główna: AK74S
Broń boczna: Nieprane skarpetki
Dodatkowe wyposażenie: Dobre chęci
Tel.: +48668073001

Znacie dobrą miejscówkę?

Szukam miejscówy gdzie by można by robić strzelanki o klimacie z typu S.T.A.L.K.E.R., Metro 2033 w okolicy lublińca miejscówe gdzie będzie jakiś obiekt, otwarte pole i las zdala od ludzi ale może być bez obiektu ale też nie chcę latać komuś po polu uprawnym.
Bo zakładam stronę na której będą organizowane strzelanki o charakteże jak pisałem. Stronka wmiarę gotowa ale brak terenu i ludzi chętnych jak co to link jest tu : www.stalkerzylubliniec.hpu.pl proszę zdjęcia z satelity i jak dojechać.


___________________________________________
Ryzyko jest jak narkotyk, wystarczy, że raz spróbujesz, nie umiesz bez niego żyć.

Offline

 

#2 21-11-2012 23:29:01

 Vaco

Pułkownik

Skąd: Kalety
Zarejestrowany: 26-02-2012
Posty: 231
Punktów :   
Team: 1st RECON TEAM LUBLINIEC

Re: Znacie dobrą miejscówkę?

Fajnie, że się w to angażujesz, ale popracuj trochę nad pisownią, bo strasznie wygląda ta strona z takimi perełkami jak "szczelanki", "ciwkawosyki", itp. niby czepialstwo, ale jak już się zabierasz za poważne rzeczy, to rób to poważnie, nie na odwal. No i jeżeli już się chcesz tym zająć, to wypadałoby mieć chociaż plan na taką imprezę i miejsce, bo założenie strony bez żadnych szczegółów nie zachęca. Przeczytałem zaledwie nagłówek i już mi się odechciało dalszej podróży po tej zacnej stronce.


Ps. Polecam przeczytanie dwóch książek Metro 2033 i Metro 2034 (D. Glukhovsky) powiem szczerze, że bardzo mnie wciągnęły, później postanowiłem zakupić grę, ale to już nie to samo, chociaż i tak nie jest źle :-).

Offline

 

#3 22-11-2012 14:48:00

 Oskar700012

Pułkownik

41707816
Skąd: Lubliniec
Zarejestrowany: 25-02-2012
Posty: 240
Punktów :   -1 
Team: (Brak)
Broń główna: AK74S
Broń boczna: Nieprane skarpetki
Dodatkowe wyposażenie: Dobre chęci
Tel.: +48668073001

Re: Znacie dobrą miejscówkę?

Ja to w większości pisałem w nocy, sam nie wiem czemu, więc prawie spałem  pisząc to więc literówek miałem zatrzęsienie
EDIT:
Szczelanki nie napisałem
Strona jest w fazie dopieszczania więc nie wszystko jest dobre i nie wszędzie wszystko gra, i jeszcze mam na głowie kumpla któremu dałem dane konta i wszystko mu nie pasuje i wszystko chce zmieniać, to historia, to zasady, chce być modem itp.
EDIT:
Teren już znaleziony ale jescze trzeba tam dotrzeć i sprawdzić jak wszystko wygląda z dołu a nie z satelity

Ostatnio edytowany przez Oskar700012 (22-11-2012 15:05:14)


___________________________________________
Ryzyko jest jak narkotyk, wystarczy, że raz spróbujesz, nie umiesz bez niego żyć.

Offline

 

#4 22-11-2012 17:22:12

 Vaco

Pułkownik

Skąd: Kalety
Zarejestrowany: 26-02-2012
Posty: 231
Punktów :   
Team: 1st RECON TEAM LUBLINIEC

Re: Znacie dobrą miejscówkę?

"Witajcie na stronie Stalkerzy-Lubliniec tutaj znajdziecie najnowsze informacje o szczelankach, ciwkawosyki o grze S.A.T.A.L.E.R. i wiele innych."

Błędów jest więcej, do tego takie smaczki jak "gunfire.pl Gun fire prowadzi chyba ten sam właściciel co Airsoft Extreme (strona wygląda łudząco podobnie)" są normalnie makabryczne. GF to chyba jeden z najlepszych sklepów ASG, według mnie. A z airsoftextreme miałem do czynienia i odradzam. Zresztą pisałem o tym "sklepie" tutaj na forum i o problemach.

Następna rzecz jakiej mógłbym się doczepić, to tłumaczenie z "inglisza na polisz" coś okropnego. Ogarnij ten fragment:

"
Stalker. Teraz jest kilka osób, którzy nie słyszeli tego słowa. I każdy kurs
ich stowarzyszenia wydają się zgadzać, że tramp-płaszcz, potajemnie (a nawet jeszcze bardziej
nielegalnie) przenika do obiektów zagrażających życiu przedmiotów, które mogą być
sprzedać za pieniądze. Chciwość? Tak. Adrenaliny? Prawdopodobnie. Kurtyny Gap
sekrety? Prawdopodobnie.






Pierwsza ręka w tworzeniu wizerunku autorów i Borysa Strugackich Arkady powieści
"Piknik na uboczu." W jego przyczyn w 2007 r., firma GSC Game World stworzył komputer
STALKER: Shadow of Chernobyl, która odbywa się w strefie zamkniętej
Czarnobyl elektrownia jądrowa po niezrozumiałej katastrofy. Adventurers polować kolekcję
tajemnicze stwory strefie "artefaktów" (lub "łup" w języku stalkerów), ludzie klany
stany do wspólnego celu (Valiant "obowiązek", rodzaj paladynów Zone, grając dla niej
całkowite zniszczenie, jego przeciwieństwo "Wolność" fanatyczny Monolith ...), izolacja UN siła
starając się ograniczyć rozprzestrzenianie obszarów, naukowców badających generacji
anomalie i emisje ... Każdy może znaleźć się w tym czegoś światowej.
Czasami ludzie chcą czegoś więcej niż barwną obrazu na monitorze, jest pragnienie
wtopić się w obraz, który chodził po ziemi radioaktywnych, rzucać śrubę w anomalię, bohatersko
pokonać i zdobyć cenne nagrody. Ci ludzie przygotowują kostiumy, invent
role i role-playing gry na komórce (RI).

W sierpniu 2009 roku miała miejsce w pobliżu RI Vyborg "Stalker: mieszkańcom obszarów." Grupy interesariuszy -
"Quad-A" - 4 osoby, mistrzowie gry i organizatorzy, którzy dokonali w grę więcej niż 200
osób. Serii gier z "Stalker" "Quad" realistyczny - obecnie
bezprecedensowa ilość elektroniki. Każdy gracz otrzymał monitor stanu
reaguje na anomalie (miniaturowe nadajniki radiowe)
Malownicze krajobrazy, liczne opuszczone schrony i wiaty, a nawet jezioro, gdzie według legendy
jest baza naukowa "Bursztyn". Kostiumy Anturazhnye, airsoft-gun, szczegółowe lokalizacje i jakościowe
odgrywania ról, w rezultacie - 3 dni ciekawych gier.

Każda grupa gra przeżywała swoje życie:
Naukowcy zaangażowani w odbudowę podstaw naukowych i obszar badań i jego stworzenia
Bandyci próbowali przejąć kontrolę nad całym obszarze
-Monolith próbował przywrócić Radar
-Dług wprowadza porządek do chaosu Strefy
-Wojskowy jest zaangażowany w zapewnienie prawa na granicy
-Tylko potwory żyjące w ich normalnym niezrozumiałe mieszka
Jak to się stało? Sprawdź na własne oczy ...
"

Przecież to jest na żywca z tłumacza zrzucone . Zero wkładu własnego. Zrób stronkę, która będzie przyciągać, a nie odpychać ilością błędów, dziwnych tekstów i Bóg wie co jeszcze. Ale życzę Ci żeby się udało, tak jak zapewne zamierzasz.

Offline

 

#5 22-11-2012 17:28:38

 Oskar700012

Pułkownik

41707816
Skąd: Lubliniec
Zarejestrowany: 25-02-2012
Posty: 240
Punktów :   -1 
Team: (Brak)
Broń główna: AK74S
Broń boczna: Nieprane skarpetki
Dodatkowe wyposażenie: Dobre chęci
Tel.: +48668073001

Re: Znacie dobrą miejscówkę?

To nie ja pisałem te powitanie tylko kumpel
A z kąd mam znać ruski ?
Musiałem z tłumacza, jak inaczej miał bym przetłumaczyć ?

Ostatnio edytowany przez Oskar700012 (22-11-2012 17:33:02)


___________________________________________
Ryzyko jest jak narkotyk, wystarczy, że raz spróbujesz, nie umiesz bez niego żyć.

Offline

 

#6 22-11-2012 17:57:36

 Vaco

Pułkownik

Skąd: Kalety
Zarejestrowany: 26-02-2012
Posty: 231
Punktów :   
Team: 1st RECON TEAM LUBLINIEC

Re: Znacie dobrą miejscówkę?

To weź mu wytłumacz, że podczas pisania strony nie może być pod tak wielkim wrażeniem, że zapomina jak się pisze po polsku .
Mogłeś na przykład to przetłumaczone napisać raz jeszcze, tylko tak jak powinno to wyglądać. Do tego jak się trochę zagłębisz w temat, to znajdziesz parę polskich tekstów, z których możesz zaczerpnąć informację i samemu błysnąć jakąś ciekawostką .

Offline

 

#7 22-11-2012 18:31:45

 Oskar700012

Pułkownik

41707816
Skąd: Lubliniec
Zarejestrowany: 25-02-2012
Posty: 240
Punktów :   -1 
Team: (Brak)
Broń główna: AK74S
Broń boczna: Nieprane skarpetki
Dodatkowe wyposażenie: Dobre chęci
Tel.: +48668073001

Re: Znacie dobrą miejscówkę?

Tylko jak widzę po odwiedzinach mojej strony nikt raczej się takim czymś nie interesuje a stronę będę musiał w końcu usunąć bo po co prowadzić coś co się nie ptzrda
EDIT:
No chyba że kogoś zachęcę z poza środowiska ASG kto lubi takie klimaty

Ostatnio edytowany przez Oskar700012 (22-11-2012 18:35:50)


___________________________________________
Ryzyko jest jak narkotyk, wystarczy, że raz spróbujesz, nie umiesz bez niego żyć.

Offline

 

#8 22-11-2012 19:14:14

 Chudy

Mod

2388044
Call me!
Skąd: Lubliniec 50°67'N, 18°69'E
Zarejestrowany: 30-05-2011
Posty: 768
Punktów :   
Team: 1st RECON TEAM LUBLINIEC
Broń główna: RK 02
Dodatkowe wyposażenie: Łyżka i widelec :)
Tel.: 726-224-139

Re: Znacie dobrą miejscówkę?

jakbyś się gdzieś jakoś FAJNIE ! zareklamował i tak żeby to jakoś wyglądało to może ktoś by się zainteresował


--------------------------------------------------------------------------------
http://img716.imageshack.us/img716/9844/chudybanner.png

Offline

 

#9 22-11-2012 19:38:54

 Vaco

Pułkownik

Skąd: Kalety
Zarejestrowany: 26-02-2012
Posty: 231
Punktów :   
Team: 1st RECON TEAM LUBLINIEC

Re: Znacie dobrą miejscówkę?

Właśnie to samo miałem pisać. Gdybyś się do tego zabrał tak jak należy, poczytał trochę i poobracał w takim środowisku, to byś wiedział czego ludzie oczekują, a co za tym idzie - zainteresowanie stroną by wzrosło. A tak, to kto wpisuje stalkerzylubliniec w wyszukiwarkę jak nawet nie ma pojęcia, że takie coś istnieje? Dopieść stronę, przetrwaj dwa miesiące i zobacz jakie są rezultaty, a jak serio będzie kaszanka, to zrezygnuj. Ale przede wszystkim na początku musisz rozkręcić to wszystko. A później narzekać i płakać, że nie idzie.

Offline

 

#10 22-11-2012 22:17:39

 Oskar700012

Pułkownik

41707816
Skąd: Lubliniec
Zarejestrowany: 25-02-2012
Posty: 240
Punktów :   -1 
Team: (Brak)
Broń główna: AK74S
Broń boczna: Nieprane skarpetki
Dodatkowe wyposażenie: Dobre chęci
Tel.: +48668073001

Re: Znacie dobrą miejscówkę?

Zrobię plakat, popracuję nad stroną i się zobaczy.Plakat jest w trakcie robienia ale jest holernie pracochłonny .

Plakat i strona gotowa tylko jak nikt z tego forum się nie interesuje to raczej na marne robiłem to, tylko że głupi byłem i pierw to zrobiłem zamiast przedstawić pierw o co biega.

EDIT:

Tak patrzę na to co 4 miesiące tamu pisałem iii... trochę dziecinny wtedy byłem mi się wydaje, zbyt szybko chciałem jakiekolwiek rezultaty uzyskać, tak patrzę na moją stronę i myślę, że można by było się jeszcze tym pobawić, ale dopiero w czerwcu będę wiedział czy będę się strzelał właśnie od czerwca czy puźniej, bo do wyboru mam motor albo ASG, jeśli wygra motor to do ASG wrócę jak będę miał między 16-17 lat. Zaczynam odbiegać od tego co chcę się zapytać wszystkich członków naszej bandy* Czy jest coś warta zabawa z takim typem strzelanek co jest w nich kilmat stalkera itp.?
Bo nie chcę zaczynać zmów i potem na siłę przekonywać kogoś.

Ostatnio edytowany przez Oskar700012 (01-04-2013 02:22:00)


___________________________________________
Ryzyko jest jak narkotyk, wystarczy, że raz spróbujesz, nie umiesz bez niego żyć.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
more olejek goździkowy ciechocinek hotel spa